Sparta vykradla Stínadla, Michal Sáček střídal

Sice jsou odehrána teprve čtyři kola, nicméně zatím to v české nejvyšší soutěži vypadá na bitvu o titul v podání tří týmů. Dlouhých 75 let se nestalo, aby tři celky neztratily v prvních čtyřech kolech ani bod. Nyní to dokázaly týmy Sparty, Slavie a Plzně, a pokud jim výsledková forma ještě nějakou dobu vydrží, zbytek ligy bude nejspíš brzy v nedohlednu.

Juliš rozhodl derby s Duklou, Valeš udržel čisté konto

Klokani získali v malém pražském derby s Duklou Praha tři body za vítězství 1:0 na Julisce, nicméně po zápase slyšeli od trenéra téměř jen slova kritiky. Jedinou branku zápasu vstřelil v 25. minutě Lukáš Juliš. V brance Bohemians 1905 odchytal celé utkání Roman Valeš, jenž si připsal nejlepší Instat Index z celého týmu.

Bartošákův druhý ligový gól přispěl k dalšímu vítěztví Zlína

V novém ročníku české ligy to zase vypadá na podzimní zlínskou jízdu. Ševci pod novým trenérem Michalem Bílkem zvládli i druhý ligový zápas, když uspěli 2:1 s Opavou, jež nyní hraje své domácí duely v Brně. Velký podíl na výhře má Lukáš Bartošák, jenž svou druhou ligovou trefou v kariéře otevřel v 20. minutě skóre zápasu.

Julišova premiéra v dresu Klokanů skončila vítězně

Sparťanský útočník Lukáš Juliš, který je momentálně na hostování u Klokanů z Ďolíčku, si o víkendu odbyl ligovou premiéru v bílozeleném dresu. Bohemians 1905 zvítězili v domácím zápase 2:1 nad Slováckem a vstoupili tak do nového ročníku vítězstvím.