Michal Beran má za sebou vítězný prvoligový debut!

V posledních týdnech bylo o Michalu Beranovi hodně slyšet. Výbornými výkony v liberecké rezervě si řekl nahlas o šanci v prvním týmu a trenér Hoftych mu ji dal. Sice jen na posledních šest minut v pondělní dohrávce 11. kola proti Českým Budějovicím, ale to Michalovi radost nezkazilo. Po zápase se totiž radoval se svými spoluhráči z vítězství 4:2.

MLM sponzorem mezinárodního turnaje přípravek

Na konci prvního zářijového týdne uspořádal Slovan Liberec již třetí ročník mezinárodního turnaje v kategorii U9, který sponzorovala i MLM Sport Group. Kromě domácího týmu byl turnaj zastoupen dalšími kvalitními z Česka jako Sparta, Slavia nebo například Olomouc. Nechybělo však i mezinárodní zastoupení v podobě slovenského Slovanu Bratislava

Ružomberok s Twardzikem překvapil výhrou v Dunajské Stredě

V novém ročníku slovenské ligy poměrně často tápající Ružomberok překvapil v sobotu na půdě Dunajské Stredy, kde zvítězil těsně 1:0. Domácí přitom ještě před tímto kolem drželi bodově krok s vedoucí Žilinou a druhým Slovanem Bratislava. Celé utkání v dresu vítězného týmu odehrál na stoperu Filip Twardzik.

Juliš řídil výhru sparťanské rezervy

Sparťanský B-tým se v neděli představil v rámci šestého kola třetí ligy proti rezervě Příbrami, kterou na Strahově porazil 2:0. Výhru domácího týmu řídil Lukáš Juliš, který na první branku přihrál a ve 32. minutě sám vstřelil branku na konečných 2:0.